تبلیغات
*** Display Pagerank
*** پلاك 7 - نامزد های بخش مسابقه ی سینمای ایران در جشنواره فجر اعلام شد
پلاك 7
به مدیریت كوچیك هنرمندان: حسین حقیقی
حامی هنرمندان بازیگری - کارگردانی - نویسندگی - تدوین - عکاسی - تصویر برداری - گریم - گویندگی : زیر نظر اساتید مجرب تئاتر یعنی...  زندگی
درباره وبلاگ


( بازیگر، ترانه سرا )

مدیر وبلاگ : حسین حقیقی
نویسندگان
نظرسنجی
تئاتر یا سینما؟



نامزد های بخش مسابقه ی سینمای ایران در جشنواره فجر اعلام شد






به گزارش ستاد خبری سی و یكمین جشنواره بین المللی فیلم فجر، اسامی نامزدهای بخش مسابقه سینمای ایران (سودای سیمرغ) سی و یكیمن جشنواره بین المللی فیلم فجر به شرح زیر اعلام شد:



* جلوه‌های ویژه میدانی

1. محسن روزبهانی (استرداد)

2. عباس شوقی (جیب‌بر خیابان جنوبی)

3. آرش آقابیک (دهلیز)

4. محسن روزبهانی (زیباتر از زندگی)

5. رضا ترکمان (عقاب صحرا)

6. اصغر پورهاجریان (گناهکاران)


* جلوه‌های ویژه بصری

1. مجید شوندی (استرداد)

2. امیر سحرخیز (ترنج)

3. محراب مشهدبان (دهلیز)

4. بهنام خاکسار (عقاب صحرا)

5. پیام نبوتی (فرزند چهارم)


* صداگذاری

1. محمدرضا دلپاك (استرداد)

2. محمد رضا دلپاك (برلین منفی 7)

3. ایرج شهزادی (جیب‌بر خیابان جنوبی)

4. فرامرز ابوالصدق (دربند)

5. مهران ملكوتی (گناهکاران)


* صدابرداری


1. حسن زاهدی (استرداد)

2. منصور شهبازی (دربند)

3. وحید مقدسی (دهلیز)

4. نجفی / دانشمند (قاعده تصادف)

5. بهمن حیدری (گناهکاران)







* طراحی صحنه و لباس



1. ایرج رامین‌فر (استرداد)

2. آتوسا قلمفرسایی (حوض نقاشی)

3. ایرج رامین فر (خسته نباشید!)

4. کیوان مقدم (دربند)

5. مجید میرفخرایی (رسوایی)







* چهره پردازی



1. سعید ملکان (آسمان زرد کم‌عمق)

2. محسن بابایی (استرداد)

3. فاطمه و زهرا كمالی (دهلیز)

4. امیر اسكندری (رسوایی)

5. مسعود ولدبیگی (عقاب صحرا)







* تدوین



1. بهرام دهقان (آسمان زرد کم‌عمق)

2. بهرام دهقان (استرداد)

3. مصطفی خرقه‌پوش (برلین منفی 7)

4. محمدرضا و میثم مویینی (جیب‌بر خیابان جنوبی)

5. حمیدرضا قربانی (دهلیز)







* موسیقی



1. ستار اوركی (استرداد)

2. حامد ثابت (برلین منفی 7)

3. آرمان موسی‌پور (خاک و مرجان)

4. فریدون شهبازیان (فرزند چهارم)

5. كارن همایونفر (هیس دخترها فریاد نمی‌زنند)





* فیلمبرداری

1. پیمان شادمانفر (آسمان زرد کم‌عمق)

2. محمود كلاری (استرداد)

3. فرشاد محمدی (برلین منفی 7)

4. هومن بهمنش (دربند)

5. محمد آلادپوش (حوض نقاشی)

6. تورج منصوری (عقاب صحرا)







* بهترین بازیگر نقش مکمل زن



1. پگاه آهنگرانی (دربند)

2. ندا جبرائیلی (قاعده تصادف)

3. زهرا داود نژاد(کلاس هنرپیشگی)

4. مریلا زارعی (هیس دخترها فریاد نمی زنند)

5. شقایق فراهانی (گناهکاران)







* بهترین بازیگر نقش مکمل مرد



1. رامبد جوان (گناهکاران)

2. مسعود رایگان (برلین منفی 7)

3. یداله شادمانی (خسته نباشید)

4. محمدرضا شریفی نیا (رسوایی)

5. بهرنگ علوی (دربند)

6. فرهاد قائمیان (استرداد)







* بهترین بازیگر نقش اول زن



1. نازنین بیاتی (دربند)

2. هانیه توسلی (دهلیز)

3. نگار جواهریان (حوض نقاشی)

4. الهام حمیدی (گهواره ای برای مادر)

5. ترانه علیدوستی (آسمان زرد کم عمق)







* بهترین بازیگر نقش اول مرد



1. مهران احمدی (روز روشن)

2. امیر جعفری (قاعده تصادف)

3. اکبر عبدی (رسوایی)

4. رضا عطاران (دهلیز)

5. حمید فرخ نژاد (استرداد)







* فیلمنامه



1. رضازاده / طالب زاده (استرداد)

2. پرویز شهبازی (دربند)

3. علی اصغری (دهلیز)

4. بهنام بهزادی (قاعده تصادف)

5. محمدسام قریبیان (گناهکاران)







* کارگردانی



1. علی غفاری (استرداد)

2. پرویز شهبازی (دربند)

3. بهروز شعیبی (دهلیز)

4. بهنام بهزادی (قاعده تصادف)

5. علیرضا داودنژاد (کلاس هنرپیشگی)



* بهترین فیلم



1. محسن آقا علی اکبری/ بنیاد (استرداد)

2. پورشریف / موسسه (برلین منفی 7)

3. سمواتی / بنیاد (دربند)

4. محمود رضوی مجد (دهلیز)

5. فرامرز قریبیان (گناهکاران)




نوع مطلب : فیلم و سینما، 
برچسب ها :




صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای پلاك 7 محفوظ است