تبلیغات
*** Display Pagerank
*** پلاك 7 - اختتامیه جشنواره تئاتر منطقه ای در خرم آباد / معرفی 3 اثر به جشنواره فجر/ کولاژ از فجر بازماند...
پلاك 7
به مدیریت كوچیك هنرمندان: حسین حقیقی
حامی هنرمندان بازیگری - کارگردانی - نویسندگی - تدوین - عکاسی - تصویر برداری - گریم - گویندگی : زیر نظر اساتید مجرب تئاتر یعنی...  زندگی
درباره وبلاگ


( بازیگر، ترانه سرا )

مدیر وبلاگ : حسین حقیقی
نویسندگان
نظرسنجی
تئاتر یا سینما؟اختتامیه جشنواره تئاتر منطقه ای در خرم آباد /
 معرفی 3 اثر به جشنواره فجر/
 کولاژ از فجر بازماند...


خبرگزاری مهر: برگزیدگان 24 امین جشنواره تئاتر منطقه یک کشور پیش از ظهر شنبه در محل سالن آمفی تئاتر شهید آوینی ارشاد خرم آباد معرفی شدند تا سه اثر "وقتی از بریدگیهای خونبار"، "خون و ماتیک" و "بخش شماره 6" به جشنواره بین المللی تئاتر فجر راه یابند.

به گزارش خبرنگار مهر، در مراسمی با حضور مدیر کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئولان استانی افراد منتخب بیست و چهارمین جشنواره منطقه یک کشور شناخته شدند.

هیئت داوران این جشنواره در بخش طراحی صحنه با تقدیر از روزبه حبیبیان برای نمایش خون و ماتیک، لوح تقدیر و جایزه نقدی این بخش را به مهرنوش مردی ها برای نمایش بخش شماره 6 و مهدی خسروی برای نمایش "وقتی از بریدگیهای خونبار عصب می گذرد" اهدا کرد.

همچنین در بخش موسیقی هیئت داوران به طور مشترک از موسیقی های نمایشهای دن کامیلو و یک قطره خون تقدیر کرد و لوح تقدیر و جایزه جشنواره را به افشین عبدالهی برای نمایش وقتی از بریدگیهای خون بار عصب می گذرد اهدا کرد.

در بخش بازیگری زن با تقدیر ویژه از مهناز حسینی، فاطمه قاسمی، معصومه باقری و نازنین صالحی برای نمایش وقتی از بریدگی های خونبار عصب می گذرد جایزه سوم این بخش را به طور مشترک به ساناز نظری برای نمایش همه دزدها دزد هستند و سعیده حامد برای نمایش روی پای سالمم تکیه کن اهدا شد.

همچنین در این بخش جایزه دوم به طور مشترک به ثریا قاسمی و راحله رحیمی برای نمایش کولاژ تعلق گرفت و جایزه اول بازیگری خانم به مریم میرزایی برای نمایش خون و ماتیک اهدا شد.

همچنین جایزه ویژه کانون منتقدین لرستان در بخش بازیگری خانم به مهناز حسینی برای نمایش وقتی از بریدگی های خونبار عصب می گذرد رسید و تقدیر ویژه از ثریا شیرزانی برای نمایش خون و ماتیک صورت گرفت.

بر اساس این گزارش در بخش بازیگری مرد نیز با تقدیر از میثم شالویی برای نمایش خواب آرام، فرهاد فتحی برای نمایش بخش شماره6 و امین زارع برای نمایش دن کاملیو؛ جایزه سوم این جشنواره به طور مشترک به وحید محبوب بشری برای نمایش کولاژ و حسین اصفهانی برای نمایش بخش شماره 6 تعلق گرفت.

هیئت داوران 24 امین جشنواره تئاتر منطقه یک کشور جایزه دوم بازیگری مرد را به سعید زندی برای نمایش خون و ماتیک و جایزه اول را به پوریا رحیمی سام برای نمایش برادری اهدا کرد.

کانون منتقدین استان لرستان نیز تقدیر ویژه خود را در بخش بازیگری مرد به وحید محبوب بشری برای نمایش کولاژ داد و جایزه ویژه هیئت داوران در بخش بازیگری مرد به مصطفی بهشتی برای نمایش بخش شماره 6 رسید.

در بخش نمایش نامه 24 امین جشنواره تئاتر منطقه یک کشور با تقدیر از سجاد انصاری برای نمایشنامه یک خواب آرام، جایزه سوم این بخش به طور مشترک به ناتاشا محرم زاده برای نمایش کولاژ و محمد کوروش نیا برای نمایش برادری اهدا شد.

همچنین جایزه دوم نمایشنامه نویسی به صحرا رمضانیان برای نمایش خون و ماتیک اهدا و جایزه اول این بخش به رضا شاه غلامی برای نمایش وقتی از بریدگیهای خونبار عصب می گذرد تعلق گرفت.

جایزه کانون منتقدان استان لرستان نیز به کوروش نریمانی برای نمایش دن کامیلو اهدا شد.

بر اساس این گزارش در بخش کارگردانی جشنواره 24 ام تئاتر منطقه یک کشور با تقدیر از محمد کوروش نیا و سجاد انصاری برای نمایش خواب آرام جایزه سوم این بخش به محمدرضا درند و سعید زندی برای نمایش خون و ماتیک اهدا شد.

جایزه دوم کارگردانی جشنواره به پیمان کریمی برای نمایش بخش شماره 6 اهدا شد و همچنین جایزه اول این بخش به مهدی محمدی برای نمایش وقتی از بریدگی های خونبار عصب می گذرد تعلق گرفت.

جایزه کانون منتقدان استان لرستان در بخش کارگردانی جشنواره به محمدرضا درند و سعید زندی برای نمایش خون و ماتیک اهدا شد.

در پایان این جشنواره با درخواست هیئت داوران از مدیرکل کانون انجمنهای نمایشی کشور سه اثر وقتی از بریدگیهای خونبار عصب می گذرد به کارگردانی مهدی محمدی از خمین، نمایش خون و ماتیک به کارگردانی محمدرضا درند و سعید زندی از کرمانشاه و نمایش بخش شماره 6 به کارگردانی پیمان کریمی از اصفهان به جشنواره بین المللی تئاتر فجر راه یافتند.

نوع مطلب : نمایش و تئاتر، 
برچسب ها :
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای پلاك 7 محفوظ است